Junioshow Fuarı’na 70 ülkeden yoğun ilgi

Tüyap, bebe ve çocuk konfeksiyonu sektörünün 2 yıl aradan sonraki en büyük buluşmalarından birine ev sahipliği yapacak.

Tüyap Bursa Fuarcılık A.Ş ve Bursa Ticaret ve Sanayi Odası (BTSO) tarafından, Bebe Çocuk Konfeksiyonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (BEKSİAD) iş birliğiyle KOSGEB ve Bursa Büyükşehir Belediyesi’nin desteğiyle düzenlenen Junioshow, 12 Ocak 2022’de kapılarını açacak.

70’in üzerinde ülkeden ve 50’ye yakın sanayi şehrinden 1000’den fazla nitelikli iş insanını Tüyap Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde ağırlamaya hazırlanan Junioshow Bursa Bebe, Çocuk Hazır Giyim ve Çocuk İhtiyaçları Fuarı, 0-12 yaş arası bebe ve çocuk modasında ilkbahar – yaz trendlerini belirleyecek.

Ocak ve haziran ayları olmak üzere yılda 2 kez, 4 ayrı salonda 20 bin metrekarelik alanda düzenlenen Junioshow’un bu seneki ilk organizasyonunda 200’e yakın firma tarafından 10 bini aşan model sergilenecek.

Sektördeki en yeni gelişmelerin damga vuracağı fuar, Amerika, Ortadoğu, Rusya, Avrupa, Afrika ve Türki Cumhuriyetlere uzanan oldukça geniş bir coğrafyadan alım heyetleri ve yabancı ziyaretçilerini ağırlayacak.

Düzenlendiği her yıl milyonlarca dolarlık iş hacmi yaratan fuar, bu sene de uluslararası verimli iş birliklerine sahne olacak.

Yabancı ziyaretçilerle yerli firmaları tek çatı altında buluşturarak 4 günde sektörün ihracat faaliyetlerine nitelikli bir değer kazandıracak.

Bir Cevap Yazın

%d